Dnia 23 czerwca wybraliśmy się na lody. Wyjście do lodziarni było okazją do przypomnienia sobie zasad obowiązujących podczas wyjść poza teren przedszkola oraz umiejętnego zachowania się w miejscach publicznych. Był to bardzo miło spędzony czas.