Pyszne lody dla ochłody

2026-06-24

Dnia 23 czerwca wybraliśmy się na lody. Wyjście do lodziarni było okazją do przypomnienia sobie zasad obowiązujących podczas wyjść poza teren przedszkola oraz umiejętnego zachowania się w miejscach publicznych. Był to bardzo miło spędzony czas.

 

Miasto Rybnik Ministerstwo Edukacji Narodowej Kuratorium Oświaty w Katowicach