2026-05-28

28 maja odbyły się w naszej grupie zajęcia ekologiczne. Wydarzenie zostało przygotowane we współpracy z firmą EKO Sp. z o.o. w Rybniku. Podczas zajęć mieliśmy okazję poszerzyć swoją wiedzę ekologiczną oraz poznać zasad segregacji śmieci. Na zakończenie otrzymaliśmy dyplom i upominki od firmy EKO.

Serdeczne dziękujemy Pani Wioletcie za ciekawe i pouczające zajęć ekologiczne.

 

Miasto Rybnik Ministerstwo Edukacji Narodowej Kuratorium Oświaty w Katowicach