Z okazji Dnia Dziecka nasza sala zamieniała się w piracką krainę pełną przygód. Naszą przygodę rozpoczęliśmy pasowaniem na pirata i założeniem pirackich kapeluszy. Następnie kapitan Hak zaproponował nam zadania, po wykonaniu których otrzymaliśmy słodkości poczęstunek i dyplomy.
To był wspaniale spędzony dzień! :)
Serdecznie dziękujemy mamie Krzysia za przepyszne ciasto J