25 maja pojechaliśmy cała grupą na wycieczkę do Zagrody 3 Siostry. Mogliśmy tam doświadczyć bliskości przyrody, podziwiać zwierzęta, a także je głaskać i karmić. Poznaliśmy zwyczaje takich zwierząt jak: alpaki, kozy, króliki, żółwie, świnki morskie, daniele. Spotkaliśmy także dwie urocze kapibary – Wieśka i Cześka. A ostatnią atrakcją był spacer z alpakami po okolicy.
Ależ to była wspaniała wycieczka! :)