Wycieczka do Zagrody 3 Siostry

2026-05-25

25 maja pojechaliśmy cała grupą na wycieczkę do Zagrody 3 Siostry. Mogliśmy tam  doświadczyć bliskości przyrody, podziwiać zwierzęta, a także je głaskać i karmić. Poznaliśmy zwyczaje takich zwierząt jak: alpaki, kozy, króliki, żółwie, świnki morskie, daniele. Spotkaliśmy także dwie urocze kapibary – Wieśka i Cześka. A ostatnią atrakcją był spacer z alpakami po okolicy.

Ależ to była wspaniała wycieczka! :)

Miasto Rybnik Ministerstwo Edukacji Narodowej Kuratorium Oświaty w Katowicach