2021-12-03

Nareszcie nadszedł ten dzień! Grupa Motylków od tygodnia przygotowywała się do prowadzenia uroczystości przedszkolnej dla grup starszych, ćwiczyliśmy tańce, piosenki i wierszyki. Ostateczni jednak, ze względu na nieobecność Kogucików i Sroczek w przedszkolu, odbyła się połączona uroczystość dla dzieci z całego przedszkola, którą prowadziliśmy razem z Pajacykami. Było super, bo zawsze lepiej kiedy więcej dzieci śpiewa, tańczy i prezentuje swoje umiejętności. Wspólnie więc zaśpiewaliśmy "Karolinkę" i "Szła dzieweczka do laseczka" oraz powiedzieliśmy wierszyk o "Małym górniczku", a potem pokazaliśmy nasz taniec "Grozik", piosenkę "Basia Barbóreczka" oraz dwa wierszyki. Pięknie wyglądaliśmy w strojach regionalnych i zasłużyliśmy na oklaski!

Miasto Rybnik Ministerstwo Edukacji Narodowej Kuratorium Oświaty w Katowicach